zapraszamy do kontaktu zarówno nauczycieli jak i osoby chcące podjąć naukę śpiewu lub gry na instrumentach.

Dla nauczycieli szukających miejsca do prowadzenia zajęć mamy specjalną ofertę, dzięki której już od tej chwili wszystkie zajęcia będą mogły się odbywać w tym samym miejscu, w przygotowanej do nich sali oraz potrzebnym sprzętem.

 

Natomiast jeżeli szukacie nauczyciela, skontaktujemy Was z odpowiednią osobą.


LEKCJE ŚPIEWU

NAUCZYCIELE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY POMOGĄ ODKRYĆ POTENCJAŁ TWOJEGO GŁOSU. MARZYSZ, ABY POPRZEZ ŚPIEW POKAZAĆ SWOJE PRAWDZIWE „JA” I ŚPIEWAĆ Z TAKĄ ŁATWOŚCIĄ JAK ULUBIENI ARTYŚCI?

Wspaniale, bo najważniejsze, to mieć pasję i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie. Jednak tylko systematyczne ćwiczenia przynoszą rezultaty i przybliżają do realizacji marzeń.

ZAPRASZAMY (ZARÓWNO MŁODZIEŻ JAK I DOROSŁYCH) W IMIENIU OSÓB PROWADZĄCYCH U NAS ZAJĘCIA Na indywidualne ORAZ GRUPOWE lekcje nauki śpiewu.

Zajęcia są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i chcących popracować nad swoją techniką oraz emisją głosu. 
Będziecie wspólnie zajmować się muzycznymi i interpretacyjnymi aspektami wykonania utworów. Pozwala to wzbogacić wiedzę, warsztat wokalny i wyznaczać kolejne cele na ścieżce muzycznego rozwoju. Dzięki tego rodzaju zajęciom można łatwo i szybko poprawić brzmienie i technikę.

ZYRTYCH MEDIA

PERKUSJA

nauka gry na perkusji ma NA celu opanowanie przez ucznia techniki w sposób, który umożliwi mu kontynuowanie edukacji na wyższym poziomie.

Jest też przygotowaniem do samodzielnego wykonywania zawodu. Nauka rozpoczyna się od pracy nad doskonaleniem techniki werblowej. To współcześnie podstawa u każdego perkusisty. Następnie przedstawiamy i analizujemy nagrania różnych stylów muzycznych (R&B, funk, pop, rock, swing, latino). Pozwala to na lepsze zrozumienie roli perkusji w zespołach grających taką muzykę.


GITARA

Ten najpopularniejszy instrument nie należy wcale do łatwych w opanowaniu.

Z pewnością każdy chętny, który chciałby nim sprawnie operować potrzebuje profesjonalnych lekcji nauki gry na gitarze. Nauczycieke uczą od podstaw, łącznie ze sprawnym czytaniem nut, interpretacją klasycznego i rozrywkowego repertuaru, akordów i tabulatury. Pracujemy też nad doskonaleniem techniki gry.


PIANINO

Granie na tym klasycznym instrumencie wymaga sprawności manualnej, nad którą trzeba systematycznie ćwiczyć.

Ale daje też ogromną frajdę i satysfakcję. Podczas nauki pracujevie nie tylko nad opanowaniem podstawowych umiejętności, ale też czytaniem nut. Doskonalenie techniki pozwala czynić widoczne postępy i w szybkim czasie zagrać swój pierwszy utwór.


STUDIO ZYRTYCH MEDIA
Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 23:00
Sobota: 11:00 - 15:00
Niedziela: do uzgodnienia we wcześniejszym terminie.

Godziny pracy mogą ulec zmianie :)