LEKCJE ŚPIEWU

odkryjemy potencjał Twojego głosu. Marzysz, aby poprzez śpiew pokazać swoje prawdziwe „ja” i śpiewać z taką łatwością jak ulubieni artyści?

Wspaniale, bo najważniejsze, to mieć pasję i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie. Jednak tylko systematyczne ćwiczenia przynoszą rezultaty i przybliżają do realizacji marzeń.


Zapraszamy

Na indywidualne lekcje nauki śpiewu z certyfikowanym trenerem. To propozycja skierowana do młodzieży i dorosłych.

Zarówno początkujących, jak i chcących popracować nad swoją techniką i emisją głosu. Zajęcia odbywają się w osobnej sali prób dla nauczycieli.
Wspólnie zajmujemy się muzycznymi i interpretacyjnymi aspektami wykonania utworów. Pozwala to wzbogacić wiedzę, warsztat wokalny i wyznaczać kolejne cele na ścieżce muzycznego rozwoju. Przygotowujemy też zestaw ćwiczeń dobranych do danego głosu. Są przeznaczone do wykonywania w domu. Dzięki nim można łatwo i szybko poprawić brzmienie i technikę.

ZYRTYCH MEDIA

PERKUSJA

Oferowana przez nas nauka gry na perkusji ma NA celu opanowanie przez ucznia techniki w sposób, który umożliwi mu kontynuowanie edukacji na wyższym poziomie.

Jest też przygotowaniem do samodzielnego wykonywania zawodu. Nauka rozpoczyna się od pracy nad doskonaleniem techniki werblowej. To współcześnie podstawa u każdego perkusisty. Następnie przedstawiamy i analizujemy nagrania różnych stylów muzycznych (R&B, funk, pop, rock, swing, latino). Pozwala to na lepsze zrozumienie roli perkusji w zespołach grających taką muzykę.


GITARA

Ten najpopularniejszy instrument nie należy wcale do łatwych w opanowaniu.

Z pewnością każdy chętny, który chciałby nim sprawnie operować potrzebuje profesjonalnych lekcji nauki gry na gitarze. Uczymy od podstaw, łącznie ze sprawnym czytaniem nut, interpretacją klasycznego i rozrywkowego repertuaru, akordów i tabulatury. Pracujemy też nad doskonaleniem techniki gry.


PIANINO

Granie na tym klasycznym instrumencie wymaga sprawności manualnej, nad którą trzeba systematycznie ćwiczyć.

Ale daje też ogromną frajdę i satysfakcję. Wspólnie pracujemy nie tylko nad opanowaniem podstawowych umiejętności, ale też czytaniem nut. Doskonalenie techniki pozwala czynić widoczne postępy i w szybkim czasie zagrać swój pierwszy utwór.


STUDIO ZYRTYCH MEDIA
ul. Mariańska 1
00-123 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 23:00
Sobota: 11:00 - 22:00
Niedziela: Do uzgodnienia.
Godziny pracy mogą ulec zmianie.